امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
طرحهای آماده
سلام خورشیدی هستم از بابل از اینکه اینجا عضو شدم لذت میبرم میشه برام نمونه طرحهای آماده مهرسازی رو بفرستین
در ضمن دستگاه تامپو رومیزی و قفسه فلزی خشک کن نایلکس آشنا دارین چک دولتی بدم بهم بده چک بانک ملته میتونه استعلام کنه
پاسخ
سلام
لطفا تا بعد از تعطیلات عید صبر کنید تا
نمونه طرح ها برایتان ارسال شود
برای تامپو و خشک کن هم از دهم فروردین
تماس بگیرید تا اگر شماره همکاران در
شرکت موجود بود خدمتتان ارایه شود

موفق باشید
پاسخ
سلام.خسته نباشید میخواستم لطف کنید طرحهای آمادتون روبرام بفرستید. متشکرم
saeid.nooran@mihanmail.ir
پاسخ
با سلام

سری اول
نمونه طرح های آماده رایگان
برایتان ارسال شد
منتظر سری بعدی طرح ها باشید
موفق باشید
پاسخ
با سلام ممنوم از انجمن خوبتون واقعا کارامد و بدرد بخوره اگه امکانش هست لینک دانلود طرح های اماده رو برای منم بفرستین با تشکر
پاسخ
درخواست عکس یادگاری بارهبرمعظم انقلاب رادارم هرکس دردفتررهبری اشناداره برام وقت بگیره برای عکس یادگاری بارهبرمعظم انقلاب این ایمیل من هست به من ازطریق ایمیل بگوئیدباسپاس فراوانshahin137020@yahoo.com
پاسخ
سلام.خسته نباشید میخواستم لطف کنید آموزش ساخت مهرهای ژلاتيني رو به ایمیل بنده ارسال کنید. متشکرم
chahar.production@yahoo.com
پاسخ
با عرض سلام و خسته نباشید ، در صورت امکان طرح آماده مهر رو برای من ارسال کنید . با تشکر
پاسخ
(2015/04/29، 04:17 PM)MPI نوشته است:  با سلام ممنوم از انجمن خوبتون واقعا کارامد و بدرد بخوره اگه امکانش هست لینک دانلود طرح های اماده رو برای منم بفرستین با تشکر

سلام
سری اول نمونه طرح های رایگان به ایمیلتان ارسال شد
منتظر سری دوم نمونه های رایگان باشید
موفق باشید
پاسخ
(2015/05/06، 02:03 PM)صاحبدلان نوشته است:  با عرض سلام و خسته نباشید ، در صورت امکان طرح آماده مهر رو برای من ارسال کنید . با تشکر

با سلام
سری اول طرح مهرهای رایگان برایتان ارسال شد
سری بعدی نمونه طرح ها بمحض آماده شدن برای
شما و دیگر دوستان ارسال میگردد
موفق باشید
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان